زمان اعلام نتایج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزاد  

زمان اعلام نتايج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزادبنا بر اعلام مسولان دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور 95 نتايج آزمون ارشد سال 95 دانشگاه آزاد اعلام می شود. سال گذشته روز سه شنبه 17 شهریور 94 نتايج آزمون ارشد سال 94 دانشگاه آزاد اعلام شده بود.داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر به سامانه‌های azmoon.com و sanjesh.iau.ac.ir برای دریافت نتايج خود مراجعه كنند.
برای دریافت سوالات ارشد و دکتری به سایت www.banksoallat.com مراجعه و یا اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب  

اظهارات بهمن کشاورز درمورد اعلام نتایج و شکایات مربوط به آزمون وکالت ۹۵  

اظهارات بهمن کشاورز درمورد اعلام نتايج و شکایات مربوط به آزمون وکالت ۹۵رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)، گفت: اگر داوطلبان آزمون وکالت ۹۵ شکایتی نسبت به سئوالات این آزمون دارند آن را کتباً به اتحادیه اعلام کنند.بهمن کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعلام نتايج آزمون وکالت سال ۹۵، گفت: ان‌شاءالله نتايج آزمون به زودی اعلام می‌شود. سعی ما بر این است که ۵ دی‌ماه نتايج آزمون وکالت را اعلام کنیم.وی خاطرنشان کرد:

ادامه مطلب  

اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ سراسری  

اعلام نتايج اولیه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۵ سراسری
نتايج دعوت به مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ نیمه اول آذر ماه اعلام خواهد شد.
بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتايج معرفی شدگان دارای حدنصاب دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای انجام مراحل ارزیابی تخصصی در کدرشته محل‌‌های مندرج در اطلاعیه تکمیل ظرفیت بصورت کارنامه در نیمه اول آذر ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب  

توضیح کشاورز درباره کلید سئوالات و شکایات مربوط به آزمون وکالت 95  

رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)، گفت: اگر داوطلبان آزمون وکالت 95 شکایتی نسبت به سئوالات این آزمون دارند آن را کتباً به اتحادیه اعلام کنند.
بهمن کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعلام نتايج آزمون وکالت سال 95، گفت: ان‌شاءالله نتايج آزمون به زودی اعلام می‌شود. سعی ما بر این است که 5 دی‌ماه نتايج آزمون وکالت را اعلام کنیم.

ادامه مطلب  

زمان اعلام نتایج طبق گفته ی دکتر توکلی  

نمیدونم چرا دوستان از تاریج هجدهم برا اعلام نتايج ب من خبر دادن. در صورتی ک طبق گفته ی دکتر توکلی زمان اعلام نتايج کنکور روزی در حد فاصل ۱۸ تا۲۰ مرداد تعیین شده. 
ینی از پریشب نزدیک ب سی چهل دفه رفتم سایت سنجش. یکی نیس بگه آخه دختر خوب تورو چه ب کنکور:-!:-!
یکی از دوستای گلم و پسر دایی و خواهر شوهر خواهرم امسال کنکور دادن. امیدوارم هر چی دوس دارن و البته ب صلاحشونه قبول بشن. 
ان شاءالله با خبرای خوبی از قبولیشون بر میگردم.
علی علی 

ادامه مطلب  

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش  

زمان اعلام نتايج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
مدیرکل هیئت گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت:۲۵ آذرماه به بعد این ۲ برابر به ما معرفی می شوند تا از این افراد مصاحبه علمی صورت گیرد و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام می شود.
شاپور محمدزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که چه تعداد در آزمون استخدامی شرکت داشتند و نتايج اولیه آن چهز مانی اعلام خواهد شد؟ اظهار کرد: تعداد ۲۲۳ هزار و ۴۲۱ نفر در آزمون استخدامی آموزش و

ادامه مطلب  

استخدام آموزش و پرورش (زمان اعلام نتایج اولیه)  

استخدام آموزش و پرورش (زمان اعلام نتايج اولیه)آخرین اخبار استخدامی و نیازمندی ها در ایران

ادامه مطلب  

نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دوشنبه اعلام می‌شود  

نتايج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دوشنبه اعلام می‌شود
ه گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، نتايج کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 دوشنبه هشتم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.
تمام داوطلبانیکه اسامی آن‌ها به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از کدرشته‌های تحصیلی اعلام شده لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیثه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمین

ادامه مطلب  

ورزش 3 نتايج زنده  

برای مشاهده نتايج زنده فوتبالی از سایت ورزش 3 از طریق لینک ذیل اقدام نمائید:
نتايج زنده سایت ورزش 3
ورزش ۳ نتايج زنده ، ورزش 3 نتايج زنده فوتبال ، ورزش 3 نتايج زنده والیبال ، ورزش 3 نتايج زنده والیبال
ورزش 3 نتايج زنده ، ورزش 3 نتايج زنده فوتبال ، ورزش 3 نتايج زنده والیبال ، ورزش 3 نتايج زنده والیبال ،نتايج زنده از ورزش 3 ، سایت ورزش 3 نتايج بازیهای زنده ، ورزش۳ نتايج زنده بسکتبال ، نتايج زنده لیگ برتر ورزش 3 ، نتايج پخش زنده ورزش

ادامه مطلب  

اعلام نتایج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان منصب قضا  

نتايج آزمون سنجش شخصیت داوطلبان منصب قضا، اعلام شد.
به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، به اطلاع کلیه داوطلبان منصب قضاء که از تاریخ  95/7/3  لغایت  95/9/20  در مصاحبه حضوری آزمون سنجش شخصیت شرکت کرده‌اند می‌رساند نتايج حاصله در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه قابل رویت است.

ادامه مطلب  

 

روال اعلام نتايج آزمون دستیاری همه ساله اینطور بود که خرداد ماه کارنامه علمی اعلام میشد و بعد هم ظرفیت دانشگاه ها و چند روزی فرصت انتخاب رشته و شهر و شهریور ماه نتیجه قبولی هر شهر و دانشگاهی میومد. امسال اعلام نتايج اینطور بود که خرداد ماه کارنامه علمی شرکت کننده ها اومد و رتبه ی هر شخص مشخص شد و اعلام کردند که باید معدل و نمره یکی از آزمون های دوره تحصیل و همچنین سهمیه ها وارد بشه تا مجددا رتبه ها محاسبه شوند که خب باز منتظر موندیم تا نتايج ج

ادامه مطلب  

پاسخنامه آزمون وکالت ۹۵ ظرف دو روز آینده  

بهمن کشاورز خبر داد:
پاسخنامه آزمون وکالت ۹۵ ظرف دو روز آینده منتشر خواهد شد
«امیدواریم نتايج را در حدود ۵ دی بتوانیم اعلام کنیم»
 
رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران با اعلام اینکه ظرف یکی دو روز آینده پاسخنامه آزمون وکالت ۹۵ اعلام خواهد شد، گفت: سعی بر این است که نتايج آزمون در ۵ دی ماه منتشر شود.

ادامه مطلب  

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد  

سلام علیکم
زمان دقیق اعلام نتايج آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد

ادامه مطلب  

زائران شهید افغانستانی  

تعداد شهدا افغانستانی عملیات انتحاری حله در عراق به 59 نفر رسید.
روح الله کریمی نماینده دیپلماتیک وزارت امور خارجه افغانستان در ایران اعلام کرد این زائران مهاجرین ساکن در ایران بوده اند ولی تاکنون هویت های دقیق انها اعلام نشده است ولی به زودی اعلام خواهد شد.
تعداد زخمی های مهاجرین افغانستانی حدود ده ان اعلام شده است. 

ادامه مطلب  

تاییدهمه حوزه‌ها به جز «بندرلنگه» و «اهر»  

عضو حقوقدان شورای نگهبان اعلام کرد که نتايج دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در همه حوزه‌های باقی‌مانده، به جز «بندرلنگه» و «اهر» به تأیید این شورا رسیده است.
 

نجات‌الله ابراهیمیان عضو حقوقدان شورای نگهبان در گفت‌وگو خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعلام کرد که نتايج دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تمامی حوزه‌های باقی‌مانده، به تأیید این شورا رسیده است.
به گفته وی، فقط حوزه انتخابیه بندرلنگه تاکنون ب

ادامه مطلب  

نتایج آزمون ورودی دبیرستان نمونه۹۵  

 
 
آزمون مدارس نمونه دولتی برای ورود به پایه‌های هفتم و دهم، جمعه ۲۸ خرداد ماه ۹۵ در سراسر کشور برگزار شد.
این آزمون ویژه دانش‌آموزان ورودی به پایه‌های هفتم و دهم بود و نتايج آزمون تمامی استان ها تا دو هفته پس از آزمون اعلام خواهد شد.
گفتنی است؛ داوطلبان در دوره اول متوسطه در مدت زمان ۱۰۰ دقیقه به ۸۰ سؤال و داوطلبان در دوره دوم متوسطه در مدت زمان ۱۲۰ دقیقه به ۱۰۰ سؤال پاسخ دادند.
تاکنون نتايج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۶-۹۵ شهر تهران و

ادامه مطلب  

پیروزی ترامپ بر کلینتون  

 
ه گزارش سرنانیوز به نقل از فارس، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ساعت 6 صبح روز سه شنبه به وقت آمریکا آغاز شده است. نظرسنجی‌های مختلف که تا قبل از شروع رای گیری اعلام شده، در بعضی از آنها پیروزی هیلاری کلینتون و در تعدادی از آنها نیز پیروزی دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواهان پیش بینی شده است. اگر چه کفه پیروزی کلینتون در این نظرسنجیها بر ترامپ اندکی سنگینی دارد اما تا اعلام رسمی نتايج چیزی مشخص نیست. گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس از ابت

ادامه مطلب  

اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ اعلام شد  

اعلام نتايج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ اعلام شد
نتايج نهایی آزمون سراسری سال 95 اعلام شد. 
براساس اعلام سازمان سنجش اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه، شبانه، دانشگاه پیام نور، پردیس‌های دانشگاهی فرهنگیان و شهید رجایی و دانشگاههای غیرانتفاعی و اسامی پذیرفته‌شدگان در مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی اعلام شد. 
در مجموع اسامی 398 هزار و 832 نفر در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش کشور قرار گرفته است. 
آمار

ادامه مطلب  

اهمیت اعلام نیاز های پژوهشی  

با سلام و احترام
طی مذاکره با برخی از همکاران مواردی را به عنوان طرح پژوهشی مورد توجه قرار می دهند اما اعلام آن را به تحقیقات مهم نمی دانند .
به استحضار می رساند اعلام نیاز های پژوهشی باعث می شود طرح ها جزیره ای انجام نشود و قابلیت توسعه و ادامه دارد و دست اندرکاران نیز قطعا از مزایای مادی و معنوی طرح برخوردار خواهن بود. لطفا سریعترک حداقل 5 عنوان را از طریق اتوماسیون اداری ، ایمیل ، سایت ساتب ، تلفنی و حضوری اعلام بفرمایید.

ادامه مطلب  

نتايج مسابقه دوچرخه سواري تايم تريل نفرادي سومين مرحله رنكينگ استان ادامه ادا  

 مسابقه دوچرخه سواری در ماده تایم تریل انفرادی و در رده سنی بزرگسالان و جوانان و همچنین در سه رده سنی پیشكسوتان  روز جمعه 12 آذر ماه 1395 در بزرگراه كنارگذر شمالی مشهد ( كمر بند سبز ) به مسافت 22 كیلومتر انجام شد . نتايج به شرح ذیل اعلام می گردد:
               ادامه مطلب را كلیك كنید   

ادامه مطلب  

اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز دانشگاه فرهنگیان  

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام كد قبولی نهائی برای آن دسته از داوطلبانی كه در زمان اعلام نتايج نهایی آزمون سراسری سال 1395 برای آنها یكی از كدهای 11، 12، 14، 15 ،17 ،18، 20، 21 و 22 اعلام گردیده است و همچنین اعلام كد قبولی برای آن دسته از داوطلبانی كه نتیجه مصاحبه آنها در مرحله تجدید نظر از سوی مركز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش مورد تأیید قرار گرفته استپیرو اطلاعیه مورخ 95/7/4 این سازمان درخصوص آن دسته از د

ادامه مطلب  

نتایج دوره نخست آزمون مدرسه اینترنتی خواندن اعلام شد  

نتايج دوره نخست آزمون مدرسه اینترنتی خواندن از سوی معاونت برنامه‌ریزی، ‌پژوهش و فناوری اطلاعات اعلام شد.در این دوره دو نفر از همکاران عزیزمان از استان فارس برگزیده شدند که به آن ها تبریک عرض می نماییم.
(گردآورنده،زهرا کاظم نژاد)

ادامه مطلب  

تجارتخانه کنکور  

وقتی نتايج کنکور می آید
تا چند روز دیگر نتايج نهایی کنکور اعلام می شود، صرف نظر از اینکه داوطلبان بعد از اعلام نتايج چقدر خوشحال اند و یا درهم و گرفته، برای برخی اعلام نتايج اهمیت زیادی دارد؟
تاجران تجارت خانه کنکور را می گویم!
چه مفت و راحت نتیجه زحمات مجموعه ای بزرگ که شامل دانش آموزان و داوطلبانی که چقدر خود را محدود کرده و وقت روی درس ها گذاشتند، خانواده ها که هم پای فرزندشان تمام وقت مراقبت کرده و به خود سختی دادند تا نتیجه ای خوب در کنک

ادامه مطلب  

بارسرا، سریعترین اعلام بار در ایران  

به نام خدا و با سلام
بارسرا، با هدف تسهیل در اطلاع رسانی و اعلام بار در کشور، اقدام به ایجاد یک گروه تلگرامی نموده است که روزانه بیش از 200 بار مستقیم و بلاواسطه در این کانال اطلاع رسانی می شود. رانندگان زیادی عضو کانال ما هستند و بیش از 150 متصدی، روزانه بارهای خود را در این کانال اعلام می کنند.
 
مخاطب این اعلام بار تلگرام، رانندگان خودروهای سنگین باری بین شهری هستند.
در این اعلام بار تلگرامی، شما می توانید بار را بر اساس شهر مبدا و مقصد جستجو ک

ادامه مطلب  

نتایج مرحله نهایی نخستین مسابقه سالانه عکس سفر نوروزی ٩٥ اعلام شد  

نتايج مرحله نهایی نخستین مسابقه سالانه عکس سفر نوروزی ٩٥ اعلام شد. نفرات برگزیده نهایی در دو بخش آماتور و حرفه ای به شرح زیر اعلام میگردد:
بخش آماتور:
١- حسن عبادالله ٢- زهرا صالحی ٣- مجید ستایش ٤-  افسانه صابری ٥- خلیل راسخ ٦- جواد اجاقلو ٧-  سعیده سادات نصرالهی  ٨-حسن اسدی نیا  ٩ - جواد اجاقلو   ١٠- پریسا مهجور 
بخش حرفه ای ١ - معصومه فریبرزی ٢ - علی کاظمی ٣-  امیر اصغر زاده 
ضمن  تبریک به نفرات برگزیده ،قابل ذکر است که  زمان و نحوه دریافت جوایز م

ادامه مطلب  

نتایج مرحله نهایی نخستین مسابقه سالانه عکس سفر نوروزی ٩٥ اعلام شد  

نتايج مرحله نهایی نخستین مسابقه سالانه عکس سفر نوروزی ٩٥ اعلام شد. نفرات برگزیده نهایی در دو بخش آماتور و حرفه ای به شرح زیر اعلام میگردد:
بخش آماتور:
١- حسن عبادالله ٢- زهرا صالحی ٣- مجید ستایش ٤-  افسانه صابری ٥- خلیل راسخ ٦- جواد اجاقلو ٧-  سعیده سادات نصرالهی  ٨-حسن اسدی نیا  ٩ - جواد اجاقلو   ١٠- پریسا مهجور 
بخش حرفه ای ١ - معصومه فریبرزی ٢ - علی کاظمی ٣-  امیر اصغر زاده 
ضمن  تبریک به نفرات برگزیده ،قابل ذکر است که  زمان و نحوه دریافت جوایز م

ادامه مطلب  

تشکیل کارگاه درس پژوهی  

با سلام 
خدمت دبیران محترم ریاضی که علاقه مند به انجام درس پژوهی در درس ریاضی هستند اعلام می دارم که کارگاهی  با عنوان چگونه درس پژوهی کنیم در تاریخ 95/9/21 در دبیرستان حجاب توسط گروه ریاضی ناحیه یک ری تشکیل می گردد همکاران علاقه مند به انجام درس پژوهی می توانند در این کارگاه شرکت کنند و نسبت به تشکیل گروه درس پژوهی خود اقدام بفرمایند و جهت پی گیری نتايج را به گروه ریاضی اعلام کنند.

ادامه مطلب  

نتایج مسابقه ی آنلاین کتابخوانی ویژه دبیران تاریخ در مرحله ی استانی  

با سلام و احترام،نتايج مسابقه ی آنلاین کتابخوانی ویژه ی دبیران تاریخ  ( کتاب مهاجران ایرانی آناتولی) در مرحله ی استانی که در تاریخ 95/02/12  انجام شد، دبیرخانه ی استانی تاریخ نتايج را به شرح زیر اعلام کرد:
1.آمنه نجف زاده از شهریار
2.لیلا قصاب از ورامین
3.فروغ وزیری از ورامین
با تشکر از همه ی همکارانی که در این مسابقه شرکت داشتند.

ادامه مطلب  

 

با سلام و عرض ادب:
سرگروه های محترم خواهشمند است نسبت به ارسال برنامه عملیاتی سالانه، لیست مشخصات دبیران، اعلام زمانبندی برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های ضمن خدمت سال جدید و آدرس وبلاگ مناطق و نواحی خود به ایمیل گروه در زمانبندی اعلام شده اقدام فرمایید. در ضمن لازم به ذکر است گزارش سایر فعالیت ها نیز در زمانبندی اعلام شده و به صورت یکجا ارسال گردد.                            
                                                     

ادامه مطلب  

نتایج فراخوان شیوه های ارزشیابی کتاب کاروفناوری  

با سلام و احترام
بدینوسیله به استحضار همکاران محترم می رساند نتايج فراخوان کشوری شیوه های ارزشیابی کتاب کارو فناوری به شرح ذیل اعلام می گردد .
1- خانم خدیجه طاعتی         رتبه دوم استانی
2- خانم زهره سیف             رتبه سوم استانی
با آرزوی موفقیت روزافزون این عزیزان

ادامه مطلب  

آخرین خبر درمورد منابع تدریس مهارت کاربر رایانه پایه دهم  

باسلام
جزییات اعلام شده برای تدریس مهارت کاربر رایانه
طبق خبر مورخه 95/7/19از سوی دفترآموزشی دوره ی دوم متوسطه کاردانش ،بخش های خاصی ازسه کتاب معرفی شده برای تدریس مهارت کاربر رایانه بعنوان منبع اعلام گردیده است.لطفا به هنرآموزان اعلام فرمایید.

ادامه مطلب  

آخرین خبر درمورد منابع تدریس مهارت کاربر رایانه پایه دهم  

باسلام
جزییات اعلام شده برای تدریس مهارت کاربر رایانه
طبق خبر مورخه 95/7/19از سوی دفترآموزشی دوره ی دوم متوسطه کاردانش ،بخش های خاصی ازسه کتاب معرفی شده برای تدریس مهارت کاربر رایانه بعنوان منبع اعلام گردیده است.لطفا به هنرآموزان اعلام فرمایید.

ادامه مطلب  

اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری95  

اطلاعیــه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌كشور درباره تاریخ اعلام اسامـی‌ معرفی‌‌شدگان‌ چندبرابرظرفیت رشته‌‌های‌ مختلف‌ تحصیلـی نیمه‌‌متمركز آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1395
پیرو اطلاعیه مورخ 95/6/29، بدین‌‌وسیله‌ به اطلاع كلیه داوطلبان متقاضی رشته‌های مختلف تحصیلی نیمه‌متمركز آزمون سراسری سال1395 می‌رساند كه اسامی معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی مربوط در روز چهارشنبه مورخ 95/7/28 از طریق سایت این سازمان به نشانی www.Sanjesh.org اعلام خواهد شد.
كلیه معرف

ادامه مطلب  

اطلاعیه  

با سلام و عرض ادب حضور همکاران محترم رشته حسابداری استان مازندران. همانطور که مستحضر هستید دبیرخانه کشوری حسابداری در سال تحصیلی جدید در نظر دارد کتب درسی جدید را از طریق تشکیل کارگروههای استانی تحلیل و بررسی نماید.  لذا از همکاران محترم خواهشمندم آمادگی خود را در این زمینه اعلام نموده و انشاءالله با همکاری هم به نتايج مطلوب و مؤثری دست یابیم.
با سپاس فراوان. 

ادامه مطلب  

#حاکمیت_یزید  

حجت الاسلام #کاشانی
✔️حاکمیت یزید،بزرگ ترین مشکل جهان اسلام. 
@BasirateRoz
 
 قبل از اینکه کربلا اتفاق بیفتد امام حسین علیه السلام اصحاب و بزرگان را جمع کرد و فرمود: من نگران هستم حقیقت دین و اسلام مندرس شود و شروع به بیان جایگاه اهل بیت علیهم السلام در بیان و روایات حضرت رسول صلی الله علیه و آله کردند مثل حدیث ثقلین و غدیر و ... بعد از آن جریان ولایتعهدی یزید اتفاق افتاد و سیدالشهدا علیه السلام جزو معدود اشخاصی بود که اعلام عدم بیعت کرد. امام حسی

ادامه مطلب  

اعلام نتایج مرحله استانی تهیه کلیپ و طرح درس  

با سلام
در راستای اجرای برنامه عملیاتی گروه تاریخ استان
بدین وسیله نفرات برگزیده مرحله استانی تهیه کلیپ 10 دقیقه ای از درس 9 تاریخ معاصر ایران و نیز مسابقه طرح نویسی تاریخ به شرح زیر اعلام می گردد:
- در بخش تهیه کلیپ:سرکار خانم مهناز حسینی دبیر تاریخ شهرستان فارسان 
- در بخش تهیه طرح درس: جناب آقای دلاور صالحی دبیر تاریخ شهرستان اردل

ادامه مطلب  

کابل های خشکی کابل اعلام و اطفاء حریق -  

کابل های خشکی
کابل اعلام و اطفاء حریق -
کابل اعلام و اطفاء حریق را با نام های متعددی می شناسند که از جمله پرمصرف ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کابل مقاوم در برابر حریق، کابل مقاوم در برابر آتش، کابل ضد حریق، کابل ضد آتش، کابل اعلام حریق، کابل اعلام آتش، کابل اطفاء حریق، کابل اطفاء آتش، کابل نسوز.
کابل نسوز معمولا از زوج سیم های بهم تابیده تشکیل شده است. هادی کابل اعلام حریق معمولا بصورت مفتول ( C2 ) استفاده می شود تا در زمان آتش سوز

ادامه مطلب  

زمان برگزاری‌ امتحان کنکور در افغانستان تغییر کرد  

فیصل امین، سخنگوی وزارت تحصیلات عالی (آموزش عالی) افغانستان اعلام‌ کرد که براساس تصویب کابینه دولت افغانستان قرار است بعد از این آزمون سراسری کنکور در این کشور از ۲۵ حوت/ اسفند آغاز و ماه سرطان/ تیر سال بعدی ختم شود و در ماه اسد/مرداد نیز نتايج کنکور اعلام ‌شود.
قبل از این امتحان سراسری کنکور در آخرین ماه پائیز شروع و اواخر حوت همان سال یا اول حمل/ فروردین سال بعد نتايج آن اعلام می‌شد.
کنکور در افغانستان در چند مرحله و در حوزه‌های مختلف برگز

ادامه مطلب  

تیر اندازی  

پنجشنبه غروب به دعوت چند نفر از دوستان برای تفریح به باشگاه تیراندازی ورزشگاه انقلاب رفتیم. هیچکدام از ما 8 نفر قبلا به صورت حرفه ای تیراندازی نکرده بود. مسابقه که شروع شد به هر کدوم ما 8 تا ساچمه دادن . شلیک ها آغاز شد و شانس من این جوری شد که تفنگ من پایه نداشت و مجبور بودم بر خلاف بقیه،  سلاح رو روی بازوم سوار کنم. نتايج که از سوی مسئول فدراسیون اعلام شد نام من با 226 امتیاز به عنوان نفر اول اعلام شد خلاصه جایزه بنده شامل وجه نقد دوره استخر و ما

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1